Historia Choroby


Historia Choroby

Prowadzenie biznesu w branży medycznej wymaga ścisłego katalogowania działań i ordynowanych leków. Poza ewidencją elektroniczną, zgodnie z przepisami prawa i standardami NFZ lub MZ, wymagane są archiwa w wersji papierowej, do których produkujemy świetnej jakości formularze.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na druki medyczne, integralne ze standardami MZ. Dostępne na naszej stronie formularze, charakteryzują się trwałym i wyraźnym drukiem, odciśniętym na dobrej jakości papierze. Oferujemy także druk „orzeczenie lekarskie”, zawierający wszystkie niezbędne miejsca na dane osobowe, rodzaj choroby i również przypisy z pouczeniami, zgodnymi z aktualnie stosowanym prawem. Także historia choroby, zawarta na oferowanym przez nas  formularzu, będzie przejrzysta, trwała i łatwa do skatalogowania.

Polecamy także książka raportów pielęgniarskich i lekarskich w oprawie kartonowej miękkiej lub tekturowej sztywnej. Książka zawiera 100 stron w formacie A4. Jako uzupełnienie archiwizacji zdrowotnej gabinetów pielęgniarskich oraz przychodni drukujemy recepty personalizowane z gotowym kodem kreskowym, według numerów NFZ.


Przejdź na stronę: https://impact-med.com.pl/


Tytuł: Historia Choroby
URL: https://impact-med.com.pl/
Dodano: 18 marca 2021
Wyświetleń: 59
Słowa kluczowe: Druki Medyczne, Historia Choroby, Książka Raportów, Orzeczenie Lekarskie, Recepty
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie: