Agencja Artystyczna


Agencja Artystyczna

Profesjonalna agencja artystyczna to grupa pasjonatów, którzy pełni są oryginalnych pomysłów, zapału i pragnienia pracy na rzecz osób pasjonujących się wydarzeniami artystycznymi. charakteryzuje nas entuzjastyczne nastawienie do podejmowania kolejnych wyzwań, na które składa się organizowanie koncertów, przedstawień teatralnych, musicali jak chociażby kultowego musicalu Metro, który zyskał niesłychany rozgłos w Polsce. Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli zadowoleni, z chęcią uczestniczyli w serii różnych wydarzeń artystycznych. Od Państwa zależy organizowany przez nas harmonogram spotkań artystów z widzami. Jesteśmy elastyczni, chętnie poruszamy różne tematy z Wami, mające związek z zaplanowaniem przyszłych wydarzeń.

Założeniem, które towarzyszy nam od dawna jest Wasze zadowolenie. Chcemy dawać naszej publiczności wszystko, co najlepsze w dziedzinie sztuki. Współpracujemy z licznymi artystami i agencjami artystycznymi, jak np. Studio Buffo. Efektem tej współpracy jest realizacja musicalu Metro na terenie naszego kraju. Ten musical od 1991 roku ciągle wystawiany jest w różnych miejscach.

koncerty, teatr komedii, przedstawienia teatralne i wiele rozmaitych wydarzeń, które umilą Państwu wolny czas, to nasza specjalność. Zapraszamy do współpracy na rzecz wyłącznie najlepszych wydarzeń artystycznych, które są tym dla duszy i intelektu, czym żywność i woda dla naszego organizmu.


Przejdź na stronę: https://www.edmaart.pl/


Tytuł: Agencja Artystyczna
URL: https://www.edmaart.pl/
Dodano: 4 grudnia 2021
Wyświetleń: 316
Słowa kluczowe: Agencja Artystyczna, Koncert, Musical Metro, Organizacja Koncertów, Teatr Komedii
Kategorie: Rozrywka

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie: