Aloes


Aloes

ALOES - w trosce o zdrowie i urodę

Ta znana od wieków niezwykła roślina jest cennym źródłem wielu odżywczych substancji. Wypełnione żelowym miąższem liście to skuteczny sposób na liczne dolegliwości, dlatego warto zaopatrzyć się w wyroby zawierające ekstrakt z ALOESu … a także jego żywy okaz w doniczce.

ALOES - w trosce o zdrowie

Wyciąg z Aloe Vera to znany środek wspomagający gojenie ran, a także wykazujący silne właściwości przeciwutleniające oraz przeciwbakteryjne. Z tego względu jest skutecznym naturalnym środkiem do leczenia oparzeń słonecznych, drobnych otarć, ukąszeń przez owady, a także objawów alergii skórnych. 

Ponadto suplementy diety wzbogacone o wyciąg z ALOESu mają zbawienny wpływ na pracę układu pokarmowego, optymalizują pH kwasów żołądkowych oraz poprawiają perystaltykę jelit.

ALOES - dla urody

Kremy i żele zawierające wyciąg z Aloe Vera pozwalają zachować młodzieńczy blask idealnie odżywionej cery. Mycie twarzy roślinną emulsją wywołuje uczucie ujędrnienia i wygładzenia skóry. Ponadto ALOES stymuluje wzrost włosów, a także dostarcza witamin dla osłabionych paznokci.


Przejdź na stronę: https://pasja-zdrowia.pl/


Tytuł: Aloes
URL: https://pasja-zdrowia.pl/
Dodano: 18 grudnia 2021
Wyświetleń: 144
Słowa kluczowe: Aloes, Suplementy Diety, Uroda, Witaminy, Zdrowie
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie: