Awans Zawodowy Nauczyciela


Awans Zawodowy Nauczyciela

Praca nauczyciela wymaga niestannego dokształcania, zdobywania nowych kompetencji i umiejętności, rozszerzania horyzontów wiedzy nie tylko z prowadzonego przedmiotu. Nauczyciel może podnieść efektywność nauczania lekcji. Jak to zrobić? Przystępując do właściwego szkolenia, zapisując się na nie, aktywne uczestnictwo w nim na pewno podniesie wartość pracy pedagogicznej i dydaktycznej.

Szeroki wybór szkoleń dla nauczyciela to najlepsze rozwiązanie dla pedagoga, będącego w trakcie awansu zawodowego nauczyciela. Kompletowanie dokumentacji stanowi konieczny wymóg w trakcie postępowania awansowego. Szkolenia wzmacnia ten proces przyśpiesza go, prowadząc do spodziewanego rezultatu.  

Oferowane przez nas kursy odbywają się online. Można na nich nauczyć się, jak wykonać dokumentację w postaci sprawozdania na nauczyciela mianowanego, jak napisać Indywidualny Program Edukacyjno-Terapeutyczny dostosowany do uczniów. Na szkoleniu dowiecie się Państwo także, co to jest Wieloaspektowa ocena poziomu funkcjonowania ucznia, jak przygotować dokumenty związaną z wopfu.

Liczne szkolenia, które dla Państwa przygotowaliśmy zawierają wiele wymiarów funkjonowania pedagogów w środowisku szkolnym. Zdobyty certyfikat staje się dla Państwa przepustką do rozwoju kariery nauczyciela, podnosi Wasze kwalifikacje. Zapraszamy do skorzystania z serii szkoleń, które prowadzą doświadczeni nauczyciele afiliowani jako eksperci przy MEN.


Przejdź na stronę: https://instytutedukacjiiinnowacji.pl/


Tytuł: Awans Zawodowy Nauczyciela
URL: https://instytutedukacjiiinnowacji.pl/
Dodano: 4 grudnia 2021
Wyświetleń: 341
Słowa kluczowe: Awans Zawodowy Nauczyciela, Ipet, Sprawozdanie Na Nauczyciela Mianowanego, Szkolenia Dla Nauczyciela, Wopfu
Kategorie: Edukacja

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie: