Biżuteria Kraków


Biżuteria Kraków

Unikke Design – sklep internetowy z biżuterią artystyczną

Szukasz oryginalnej biżuterii? Przywiązujesz wagę do detali? Pragniesz się wyróżniać? W sklepie jubilerskim online Unikke Design z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz!

W ofercie znajduje się wyłącznie biżuteria artystyczna. Projektowana przez pasjonatów. Wykonywana z dbałością o detale. Technikami tradycyjnymi, a czasem przy wsparciu nowoczesnej technologii, jak druk 3D.

polska marka biżuterii Unikke Design istnieje od 2011 r. Od początku wyróżniała się oryginalnym wzronictwem. Szczególnie za sprawą łączenia przeciwieństw. Elegancji z pospolitością, new age’u z zabytkowością.

Dzięki temu autorska marka biżuterii szybko podbiła serca wielu wielbicielek i wielbicieli artystycznych ozdób. Produkty takie jak bransoletki, kolczyki, pierścionki czy naszyjniki są cenione nie tylko za sprawą oryginalnego designu, ale również dzięki temu, że prezentują najwyższą jakość wykonania.

W sklepie można znaleźć również wyroby jubilerskie innych marek. Tworzą je tacy polscy projektanci biżuterii jak: Agata Bieleń, Dorota Kos, Filimoniuk Design, Fruit Bijoux, Kopi oraz Madi. Wszystkie precjoza są dostępne także w butiku stacjonarnym. Dzięki temu, jeżeli chodzi o miasto, w którym panuje biżuteria Kraków bez wątpienia jest stolicą Polski.


Przejdź na stronę: https://unikkedesign.com/


Tytuł: Biżuteria Kraków
URL: https://unikkedesign.com/
Dodano: 5 kwietnia 2021
Wyświetleń: 48
Słowa kluczowe: Autorska Marka Biżuterii, Biżuteria Artystyczna, Biżuteria Kraków, Polscy Projektanci, Polska Marka Biżuterii
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie: