Ipet


Ipet

Praca nauczyciela wymaga ustawicznego dokształcania, zdobywania nowych kompetencji i umiejętności, poszerzania horyzontów wiedzy nie tylko z prowadzonego przedmiotu. Nauczyciel może podnieść efektywność prowadzenia lekcji. Jak to zrobić? Zgłaszając akces do właściwego szkolenia, zapisując się na nie, twórcze uczestnictwo w nim z pewnością podniesie wartość pracy pedagogicznej i dydaktycznej.

Szeroki wybór szkoleń dla nauczyciela to najlepsze rozwiązanie dla pedagoga, który jest w trakcie awansu zawodowego nauczyciela. Kompletowanie dokumentacji stanowi nieodzowny wymóg w trakcie postępowania awansowego. Szkolenia wzmacnia ten proces nadaje mu dynamiki, prowadząc do spodziewanego rezultatu.  

Oferowane przez nas kursy odbywają się online. Można na nich nauczyć się, jak przygotować dokumentację w postaci sprawozdania na nauczyciela mianowanego czy dyplomowego, jak napisać ipet dostosowany do uczniów. U nas dowiecie się Państwo także, co to jest Wieloaspektowa ocena poziomu funkcjonowania ucznia, jak opracować dokumenty dotyczącą wopfu.

Liczne szkolenia, które dla Was przygotowaliśmy zawierają wiele wymiarów funkjonowania pedagogów w środowisku szkolnym. Zdobyty certyfikat staje się dla Was przepustką do rozwoju kariery nauczyciela, podnosi Wasze kwalifikacje. Zapraszamy do skorzystania z serii szkoleń, które prowadzą doświadczeni nauczyciele afiliowani jako eksperci przy MEN.


Przejdź na stronę: https://instytutedukacjiiinnowacji.pl/


Tytuł: Ipet
URL: https://instytutedukacjiiinnowacji.pl/
Dodano: 2 września 2023
Wyświetleń: 77
Słowa kluczowe: Awans Zawodowy Nauczyciela, Ipet, Sprawozdanie Na Nauczyciela Mianowanego, Szkolenia Dla Nauczyciela, Wopfu
Kategorie: Edukacja

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie: