Klatka Faradaya Na Kluczyki


Klatka Faradaya Na Kluczyki

Punkt sprzedaży Koruma to miejsce w którym sąwyjątkowej klasy gadżety, które mają za zadanie podźwignąć poziom bezpieczeństwa. O czym mowa? W tym miejscu zakupisz portfel skórzany męski z blokadą RFiD, który prócz funkcji zabezpieczających odznacza się niezwykle gustownym i konwencjonalnymdesignem. W ofercie odnajdziesz również portfel damski skórzany, który występuje w różnych wielkościachi kolorystyce. Wszystkie portfele, w tym mały portfel męski skórzany, wykonane są z naturalnej skóry licowej.

Czemu bariera RFID jest tak ważna? Większość osób korzysta z płatności bezgotówkowych. Rabusie tylko czyhają na możliwość kradzieży, za pomocą specjalnych urządzeń. Nieetyczne persony wykorzystują sygnał radiowy, który portfele Koruma efektywnie blokują.

W ofercie sklepu znajduje się, również etui na kluczyki keyless, które skutecznieblokują przejęcie sygnału z kluczyka. Rabusie nie mają możliwości zdalnego otwarcia samochodu. kolejnym atutem etui, jest perfekcyjne zrobienie z wysokiej klasy surowca.

Hitem sklepu jest również klatka faradaya na kluczyki, która opracowana jest surowcem ekranizującym. Klatka zabezpiecza przed kradzieżą sygnału z kluczyka, przez drzwi mieszkania lub domu. Gadżet ten, jest też wytwornym elementem aranżacji domu.


Przejdź na stronę: https://koruma.pl/


Tytuł: Klatka Faradaya Na Kluczyki
URL: https://koruma.pl/
Dodano: 17 marca 2024
Wyświetleń: 42
Słowa kluczowe: Etui Na Kluczyk Keyless, Klatka Faradaya Na Kluczyki, Mały Portfel Męski, Portfel Damski Skórzany, Portfel Męski Skórzany
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie: