Przewlekłe Stany Zapalne U Psa


Przewlekłe Stany Zapalne U Psa

Wśród preparatów weterynaryjnych na uwagę zasługuje preparat Sallivet, który jest polecany szczególnie psu oraz kotu. Zapalnie stawów u psa jest poważnym problemem, podobnie jak przewlekłe stany zapalne u psa oraz inne choroby, na które narażone są zwierzęta domowe, np. koty. Zapalenie pęcherza u kota jest także często spotykanym zaburzeniem jak problem ze stawami.
Preparat wzmacnia organizm psa, niweluje bóle stawów. Z badań wynika, że aż 40% psów starszych boryka się ze stanami zapalnymi stawów. tabletki na stawy dla psa nie powodują żadnych skutków ubocznych.
Preparat uśmierzateż zapalenie pęcherza u kota, przyczynia się do odbudowy chrząstki stawowej. W skład preparatu wchodzi glukozamina w formie wodorochlorku. Wzmacnia ona procesy przyswajania w organizmie zwierząt. Preparat zwalcza także zakażenia pochodne oddziałania bakterii E. Coli. Ponadto środek ten działa przeciwzapalnie, ma działanie uspokajające i wzmacniaśluzówkę.
Sallivet to doskonała ochrona dla psa w takich przypadłościach jak kaszel, dolegliwości pęcherzowe oraz zapalenie spojówek. To również ochrona przed zakrzepicą, ponieważ środek działa na rozrzedzenie krwi w organizmie zwierząt.


Przejdź na stronę: https://sallivet.pl/


Tytuł: Przewlekłe Stany Zapalne U Psa
URL: https://sallivet.pl/
Dodano: 6 stycznia 2021
Wyświetleń: 515
Słowa kluczowe: Przewlekłe Stany Zapalne U Psa, Tabletki Na Stawy Dla Psa, Zapalenia Pęcherza U Kota, Zapalenia Stawów U Psa
Kategorie: Weterynaria

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie: